Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Portret klienta. Poznaj jego potrzeby, by sprzedać więcej i drożejRewelacja !!! Pochłonęlam w 3 godziny. Autorzy w sposób przystepny i rzeczowy tłumaczą mechanizmy marketingu i sprzedaży. Książka ciekawa i inspirująca bo bogata w przykłady z życia wzięte i przykłady z rynku polskiego (kontekst kulturowy!) a nie jakies wydumane teorie. Poczucie humoru autorów i cięty dowcip nie raz sprawiły że śmiałam się do łez Serdecznie polecam i powtarzam za autorami " wobec wiedzy autorów o potrzebach klienta/ czytelnika czuję się bezbronna... kupuję i polecam moim znajomym "

Ocena: 6 , Joanna

 

Polecam dla wszystkich ktorzy chca wiedziec wiecej, sprzedac wiecej i zyskac wiecej. Szczegolnie pierwsza czesc ksiazki, ukryte pod portretem, daje jasny przekaz teorii zarowno jak i swietne podsumowanie czym tak na prawde jest consumer-insight i w jaki sposob go oceniac. warta zakupu pozycja, polecam

Ocena: 5

 

Ocena: 5

 

Jedna z nielicznych ksiazek na rynku, ktora odzwierciedla zarowno potrzeby klienta jak i sprzedawcy. Portret klienta pozwala zrozumiec consumer's behaviour oraz wyjasnia logicznie istote consumer's insight. Wybitna polska publikacja ktora patrzy na potrzeby polskiego klienta a nie jest tylko czystym zestawieniem amerykansko-angielskich teorii slynnych marketerow.

Ocena: 5

 

Ocena: 5

 

Bardzo ciekawa i interesująca lektura dla każdego kto chce poznać a co najważniejsze zrozumieć swoich Konsumentów. W umiejętny sposób autorzy pokazują w jaki sposób połączyć teorie z praktyką, pokazując świeże podejście do tematu. polecam!

Ocena: 5

 

Ocena: 4

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.