Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Codziennie inna książka 20% taniej


W naszej księgarni codzinnie znajdziesz inną książkę 20% taniej. Książki są wybierane losowo. Warunkiem skorzystania z promocji jest złożenie zamówienia przed jej zakończeniem, czyli przed północą.

Codziennie możesz sprawdzić, jaka książka jest aktualnie w promocji, klikając w lewym menu w pozycję "Promocja dnia" lub subskrybując codzienne mailowe powiadomienia o Promocji dnia . Dzisiaj w promocji jest książka:

Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?


Teraz! Jak już dziś zmienić jutro?

Autor: Krzysztof Wysocki

ISBN: 978-83-283-2165-6
Format: 14, stron: 296
Oprawa:
Data wydania: 2015-11-12

Koszty wysyłki

Cena książki: 23.99 31.99

Oszczędzasz: 8.00 zł (25.007814942169%)


 

 

Poznaj tajniki sztuki podejmowania właściwych decyzji

Czy można podejmować wyłącznie właściwe decyzje? Po czym poznajesz właściwe decyzje? GłĂłwnie po tym, że ich nie żałujesz, ponieważ nie mogły być lepsze w danej chwili. Pamiętaj, że każdą decyzję podejmujesz teraz, a nie w przeszłości lub przyszłości. W każdej chwili możesz wpłynąć na rzeczywistość, ukształtować to, co będzie, na podstawie tego, co było i jest. Całe twoje życie toczy się w teraźniejszości i jeżeli weźmiesz sobie tę prawdę do serca, satysfakcja z dobrze wykorzystanych milionĂłw chwil nie pozostawi w nim miejsca na rozpamiętywanie i żal.

Nie mogę zagwarantować Ci, że każda Twoja decyzja będzie trafna, że zapewni Ci sukces, bogactwo i pełnię szczęścia. Moja obietnica jest inna:

Twoje decyzje staną się właściwe — to znaczy takie, ktĂłrych nie będziesz potem żałować.

Pomyśl: każdego dnia dokonujesz wielu wyborĂłw. Jeśli nie są one racjonalnie uzasadnione, nie powstrzymasz się od ich rozpamiętywania, a Twoje poczucie własnej wartości będzie coraz bardziej zatruwane goryczą niepewności.

Czy warto tracić kolejny dzień?

(ze wstępu do książki)

Niewiele jest na świecie osĂłb takich jak Krzysztof. Od wielu lat konsekwentnie bada i stosuje zasady skutecznego działania, ktĂłre sprawdzają się w praktyce i umożliwiają dokonywanie rzeczy ważnych, znaczących. Jego praca zasługuje na uwagę każdego, kto chce ulepszyć otaczający go świat.

David Allen, twĂłrca metody Getting Things Done, autor klasycznego podręcznika Getting Things Done, czyli sztuka bezstresowej efektywności (Onepress 2008)

 

Krzysztof Wysocki — przedsiębiorca, inżynier elektronik, publicysta i popularyzator wiedzy o zasadach skutecznego działania. Absolwent Wydziału Elektroniki Politechniki Warszawskiej. Wiedzę i doświadczenie praktyczne z dziedziny zarządzania zdobywał, prowadząc własną działalność gospodarczą oraz pracując w organizacjach rĂłżnej wielkości. Jest wspĂłłzałożycielem WB Electronics S.A., największej polskiej firmy prywatnej działającej w branży zbrojeniowej. Wiedzę o zasadach skutecznego działania upowszechnia jako TesTeq na łamach popularnego bloga BIZNES BEZ STRESU, a ponadto publikuje artykuły (m.in. w „Productive! Magazine”), prowadzi szkolenia oraz sprawuje mentorską opiekę nad młodymi przedsiębiorcami. Jest zapalonym biegaczem, maratończykiem i windsurferem.


BEZPŁATNE powiadomienia e-mail!

Kliknij tutaj aby otrzymywać mailem informacje o Promocji dnia i nowościach w Księgarni eGospodarka.pl.


Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 

Znajdź firmę

Słowa kluczowe:
(np. firma, produkt)


Lokalizacja:
(np. wojewódz., miasto)

 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.