Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Druga pensja z sieci. Jak rozpocząć i rozwinąć działalność w internecie, nie rezygnując z aktualnej pracyZdecydowanie warto przeczytać. Bardzo dobrze napisana (jedna z lepszych), przyjemnie się czyta, daje świeżą perspektywę ogólną i wskazuje kierunek myślenia. Faktem jest tylko, że konkretne techniki trącą nieco myszką, dlatego warto postawić na kreatywność i je zmodyfikować lub potraktować jako punkt startu. Odnosząc się do innych komentarzy, ująłbym sprawę inaczej: 1. nie jest tak silnie amerykańska (w negatywnym znaczeniu), w wydawnictwie są gorsze pod tym względem pozycje; 2. książka w przejrzysty sposób pokazuje proces tworzsenia produktu krok po kroku - sam wiele z nich nieco zmieniłem lub dostosowałem do własnych potrzeb, kierując się także rozsądkiem; 3. to nie jest książka o SEO (stąd podstawy w tym temacie), a raczej prezentuje sposób myślenia o tym, jak stworzyć produkt (który to proces jest oczywiście *myśleniem*). Dla tych powodów, polecam lekturę - jeśli nie macie oczekiwań tego typu, że wszystko zostanie podane na tacy, zastosujecie się do dokładnych czynności, a pieniądze same spadną. :P

Ocena: 5

 

Książka jest dobrym źródłem inspiracji, wiadomo, że nie podaje gotowych rozwiązań, ale pobudza myślenie i kreatywność, omawiając już istniejące i zrealizowane pomysły e-biznesowe.

Ocena: 5

 

Książka jest dla tych którzy chcą pobudzić swoją wyobraźnię w kierunku działania w e-biznesie ale bez jakichkolwiek konkretnych przykładów. Polecam na początek Twojej drogi w e-biznesie.

Ocena: 4 , Andrzej

 

być może pomysł autora dobry jednak nie ma przełożenia na polskie realia, kupiłam książkę z nadzieją że zainspiruje mnie do dodatkowej działalności, jednak skończyłam czytać w połowie

Ocena: 4

 

Dobrze się ją czyta, ale niestety nie przystaje do polskich realiów.

Ocena: 3

 

Książka napisana prostym, sensownym językiem, znacznie bardziej konkretna i przydatna, niż się spodziewałem. Niestety bardziej oddaje amerykańskie realia. Nie sądzę, aby opisane w niej rady znalazły odzwierciedlenie w Polsce, gdzie internet przyzwyczaił nas do darmowych treści.

Ocena: 3

 

Same podstawy dla początkujących, w sporej części nie działające po przełożeniu z zagranicznego rynku na polski.

Ocena: 3

 

trochę trąci Amwayem.Wystarczy bardzo chcieć a wszystko wyjdzie.Ale warto ją przeczytać dla równowagi opinii.

Ocena: 3

 

Wszystko fajnie tylko książka zawiera wskazówki przydatne jedynie dla ekspertów w jakiejś dziedzinie, którzy chcą sprzedać swój produkt informacyjny. Nie znajdziemy w niej informacji jak uzyskać "drugą pensję" w przypadku osób, które nie mają dużej wiedzy w jakiejś branży. Jeśli ktoś rzeczywiście ma coś wyjątkowego do zaoferowania to znajdzie w książce sporo przydatnych rad.

Ocena: 3

 

Rozczarowałem się tą książką. Spodziewałem się nieco innej treści biorąc pod uwagę fakt, że sprzedawana jest w księgarni przeznaczonej raczej dla profesjonalistów. Gdybanie i wciskanie ludziom, że na poradniku o uprawie pomidorów można zbić kokosy to lekka przesada. Książka jest raczej skierowana do osób które nie mają pojęcia co to google, a więc raczej nie dla nas. Odradzam zakup.

Ocena: 2

 

Początkowo książka wywarła na mnie pozytywne wrażenie, nie mniej jednak po przeczytaniu jej całej stwierdzam, że techniki pokazane są przestarzałe, bądź nieodpowiednie na polski rynek.

Ocena: 2

 

Książka poza jednym rozdziałem nie jest warta przeczytania. Większość informacji jest opisana w sposób ogólnikowy, dlatego raczej dzięki jej pomocy nie zarobicie ;)

Ocena: 2

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.