Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Dotacje na e-biznes. Pozyskiwanie środków z UE w ramach PO IG 8.1Naczytałem się sporo na temat funduszy unijnych i programu 8.1. Chcę ruszyć z własną firmą. Nie ukrywam, że boję się wniosku i tych formalności. Dlatego kupiłem książkę p. Łukaszewskiej. Pomyślałem, że nic nie tracę a mogę tylko zyskać. Jestem w połowie i otwarły mi się oczy. Autorka opisała wszystko zwięźle i dokładnie. Mam zamiar sam zabrać się za pisanie wniosku mając poradnik pod ręką. Gratulacje i podziękowania dla autorski.

Ocena: 6 , Zenon Nowak

 

Po przeczytaniu całej książki, muszę powiedzieć, że jest pomocna i aktualna - autorka odnosi się do wprowadzonych ostatnio zmian w warunkach uzyskania dotacji. Z pewnością skorzystam przy przygotowaniu wniosku!

Ocena: 5 , Kaśka

 

Odpowiedź autorki: Cała książka była pisana w grudniu 2009 roku podczas obowiązywania jeszcze Rozporządzenia, o którym mowa z 2008 roku, rozporządzenie obowiązuje nadal, a wszystkie zmiany, o których pisze czytelnik, szczegółowo opisałam na końcu książki w rozdziale nr 11 w podtytule Planowane zmiany związane z działaniem 8.1 PO IG w 2010, zaznaczałam jednocześnie, że książka dot. stanu obecnego a wszystkie zmiany planowane zawarłam właśnie w tym rozdziale. Pozdrawiam,

Ocena: 5 , Agata

 

Nie oceniam książki, lecz pomysł. Właśnie się zmieniło Rozporządzenie opisywane w książce. Montaż nie wynosi 85% lecz 70% a może troszkę więcej. Spółki modne wcześniej jako spółki w organizacji teraz niestety nie wezmą udziału w konkursie. Tych różnic jest o wiele więcej. Jakich to się dopiero okaże w dokumentacji następnego konkursu. Czyli: 1) pomysł dobry jako podsumowanie poprzednich konkursów; 2) zawartość po ocenie próbnego rozdziału "ok" 3) aktualność informacji "3"

Ocena: 3 , Michał Miklewski

 

Dofinansowanie i składanie wniosków przed upływem pierwszego roku działalności gospodarczej. To w dużym stopniu ogranicza dostęp do środków 8.1. W opisach książki ta informacja powinna być na pierwszym miejscu. Chyba że się jeszcze coś zmieniło jak wiele informacji podanych w tej książce. W tej chwili szukam sposobu, aby tą książkę odsprzedać. W mojej sytuacji zakup zbędny.

Ocena: 2 , Piortr Stożek

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.