Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Daj się zrekrutować! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o rozmowie kwalifikacyjnej i nie tylkoSuper książka! Dużo przydatnych informacji i ćwiczeń, które przygotowują do rozmowy kwalifikacyjnej. Polecam wszystkim

Ocena: 6

 

Ile książek, które miały zmienić Twoje życie, odłożyłeś na półkę i już nigdy nie wziąłeś do ręki drugi raz? Poradniki, gdzie kazdy rozdział kończy się zdaniem dzięki tej książce dowiesz się, jak... i nie dowiedujesz się niczego? Pewnie tak jak ja- sporo. Zastanawiałam się, czy ta książka będzie kolejnym poradnikiem o niczym, ale nic z tych rzeczy. Agnieszka Ciećwierz nie zawiodła- przystępnym dla czytelnika językiem przeprowadza nas przez proces rekrutacji, od momentu, kiedy musimy skonfrontować się z tym ważnym, życiowym pytaniem- co chce w życiu robić, aż do szczęśliwego finału- gdy z dobrym CV w ręku, stajemy przed rekruterem- przygotowani, pewni siebie, świadomi swoich mocnych stron. Ta książka to połączenie merytoryki i cwiczen praktycznych. Nierozientowanym w temacie- otwiera oczy. Dla tych, którzy interesują się tematyka- esencja informacji w pigułce.

Ocena: 6 , Ewa

 

ta książka to pozycja obowiązkowa dla szukających pracy!

Ocena: 6

 

Świetna pozycja, dużo praktycznych porad i wskazówek! Polecam!!!

Ocena: 6

 

Pozycja obowiazkowa dla osob szukajacych pracy! W ksiazce znajduje sie wiele praktycznych wskazowek jak rowniez cwiczen, ktore pomoga nam lepiej przygotowac sie do rozmowy kwalifikacyjnej i sprawia, ze poczujemy sie pewniej i unikniemy niepotrzebnego stresu :) polecam :)

Ocena: 6 , Ola

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.