Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Barszcz ukrainski. Wydanie II rozszerzoneKupiłem tą książkę, zanim zacząłem jeździć na Ukrainę. Napisana świetnym ciekawym językiem, opisuje ciekawe tematy i dokładnie ilustruje ten kraj, co mogłem później naocznie sprawdzić. Spowodowała, że zainteresował mnie ten kraj i od czasu przeczytania tej książki zacząłem zwiedzać Ukrainę. Tym którzy chcą odwiedzićten kraj lub niekoniecznie odwiedzić, ale czegokolwiek dowiedzieć się na temat Ukrainy gorąco polecam tą książkę

Ocena: 6 , Paweł

 

Książka bardzo dobra, nawet dla tych, którzy o Ukrainie już coś wiedzą, daje głębsze spojrzenie. Dla tych, którzy potrafią poprawnie napisać "Ukraina" i tylko tyle, pozycja obowiązkowa. Trochę mi ciążył momentami styl autora, trochę przynudza, ale odrobinę tylko, i czasami.

Ocena: 5 , Ędriu

 

Ocena: 5

 

Bardzo interesująca książka, bardziej o Ukraińcach niż o samej Ukrainie. Dużo faktów, o których jednak się nie mówi zbyt często, czyta się całkiem przyjemnie.

Ocena: 4

 

Ocena: 4

 

Książka rzetelnie i dość wyczerpująco opisuje sytuację panującą na Ukrainie, ale niektóre rozdziały są tak nudne, aż ciężko przez nie przebrnąć. Plus za wydanie z dodatkowym, krótkim rozdziałem opisującym sytuację po obaleniu Janukowycza.

Ocena: 4

 

Książka rzetelnie i dość wyczerpująco opisuje sytuację panującą na Ukrainie, ale niektóre rozdziały są tak nudne, aż ciężko przez nie przebrnąć.

Ocena: 4

 

Książka często porównywana jest do Wałkowania Ameryki ale wg mnie czyta się to znacznie gorzej. Jest ciężej, mniej ciekawie. Mimo że zarówno USA jak i Ukraina są dla mnie obce bo nigdy tam nie byłem, Wałkowanie po początkowej adaptacji do mnóstwa faktów i danych połknąłem błyskawicznie a Barszcz niestety męczyłem i w zasadzie skończyłem dla skończenia.

Ocena: 3 , Konrad Inglot

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.