Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji


SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji

Autor: Andrzej Batko
ISBN: 83-246-1281-5
Format: HA, stron: 0
Oprawa: miękka
Data wydania: 0000-00-00

Koszty wysyłki

Cena książki: 24.90 zł

Nakład wyczerpany


 
 

 

Język perswazji, słowa zmieniające podświadomość i mowa pozwalająca opanować umysły innych teraz dostępne w Twoim komputerze od jednego kliknięcia.


"SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji" od chwili wydania króluje na liście bestsellerów. Teraz masz szansę stać się posiadaczem swojej wersji elektronicznej.

A wraz z nią odbierz specjalnie przygotowane niespodzianki i śmiało wkrocz na ścieżkę programowania neurolingwistycznego.

Słowa mogą być bronią,
działać jak narkotyk,
przynieść bogactwo

"Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji" to unikatowy podręcznik, odsłaniający kulisy manipulacji, której jesteśmy poddawani przez polityków, prawników i speców od marketingu. Retoryka to sztuka znana i stosowana od dawna, ale dopiero teraz, w dobie ogromnej konkurencji na rynku, jej atuty są coraz częściej wykorzystywane w roli narzędzia służącego do wpływania na opinie innych.

Ci, którzy znają sekrety języka podświadomości, są w stanie przekonać innych niemal do wszystkiego, sprzedać każdy towar i skutecznie wynegocjować warunki każdego kontraktu. Powszechne twierdzenie mówiące o tym, że umiejętność skutecznego przekonywania innych jest darem, z którym trzeba się urodzić, jest nieprawdziwe. Skuteczna komunikacja i perswazja jest nauką i sztuką, którą może opanować każdy.

eBook opisuje instrumenty wpływu, czyniąc je dostępnymi dla każdego, kto chce je poznać. Dzięki niemu każdy będzie w stanie stosować je w codziennym życiu -- podczas rozmów o podwyżce, zakupów i spotkań z klientami lub kontrahentami. Opisane w eBooku techniki mogą dać Ci ogromną władzę nad umysłami, uczuciami i zachowaniem innych ludzi. Czytając go, dowiesz się, jak bardzo istotny jest dobór słów i formułowanie zdań. Przekonasz się, że istnieje drugi nieznany język, którego używa twoja podświadomość oraz ci, którzy do niej przemawiają. Nauczysz się nie tylko skutecznie robić to samo, lecz również zaczniesz zauważać manipulacje innych.SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji w praktyce. eBook

Autor: Andrzej Batko

Solidne teoretyczne podstawy są niezbędne! Ale równie ważny jest praktyczny trening.

Zacznij swoja efektywną zaprawę i krok po kroku, ćwiczenie za ćwiczeniem sprawdź jak działa NLP i jak zmienia się Twoje życie.

Tylko teraz możesz otrzymać eBook "SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji w praktyce."Ucz się i trenuj. Sukces to w 5% inspiracja... i w 95% praca"
-- taką radę dał nam Mark Twain

Jeśli przeczytałeś książkę "Sztuka perswazji, czyli język wpływu i manipulacji", to masz umysł otwarty na odkrywanie sekretów ludzkiego myślenia. Poznałeś podstawy nieznanego języka -- języka emocji i myśli. Zdobyłeś wiedzę. Ale nie opanowałeś jeszcze umiejętności. Teraz potrzebny jest Ci solidny trening NLP. Jeśli go nie przejdziesz, pozostaniesz biernym obserwatorem siebie jako osoby, która skutecznie wykorzystuje sztukę perswazji.

Możesz wiedzieć, jak działa NLP, ale tylko jeśli wypróbujesz tę technikę, uwierzysz w nią. A jak wiesz, wiara czyni cuda. Ujrzyj oczami wyobraźni, jak wypowiadasz parę zdań i ludzie zmieniają opinię na dany temat: zaczynają myśleć tak, jak chcesz, i robić to, do czego ich przekonujesz. Magiczna różdżka -- to właśnie da Ci trening NLP.

Aby uzyskać maksymalny rezultat, przeczytaj tę książkę, zrób ćwiczenia, przesłuchaj czterech załączonych płyt CD i powtórnie sięgnij po "Sztukę perswazji, czyli język wpływu i manipulacji", której ta książka i płyty są rozwinięciem i uzupełnieniem.

Podnieś swoje dochody i czerp z życia więcej radości. Ale najpierw przekonaj się, że NLP działa i uwierz w tę technikę. Opanuj nowe umiejętności:
  • czytanie w myślach: rozpoznawanie ludzkich postaw i nastrojów;
  • kontrolowanie własnych myśli i zachowań;
  • otwieranie innych ludzi na sygnały, które chcesz im przekazać;
  • zmienianie zakorzenionych przekonań innych ludzi;
  • tworzenie metafor i porównań: wybieranie właściwych kontekstów.

"Człowiek z nowymi pomysłami jest wariatem, dopóki nie odniesie sukcesu"
-- to też powiedział Mark Twain.


Zamiast jednego eBooka, dostajesz dwa, ale to jeszcze nie wszystko, co dla Ciebie przygotowaliśmy...

Ekstra dodatek, super pomysł, jeszcze więcej wiedzy!

Zupełna nowość - niezbędna ściąga z osławionego "kotwiczenia". Możesz mieć ją zawsze przy sobie i to zupełnie za darmo!

Tylko przy zakupie eBooka "SZTUKA PERSWAZJI, czyli język wpływu i manipulacji. eBook" otrzymujesz kompleksowy trening umiejętności z zakresu NLP oraz wyjątkową esencję "kotwiczenia".


eŚciąga "Kotwiczenie" jest dostępna wyłącznie wraz z eBookami Andrzeja Batko w księgarni onepress.plBEZPŁATNE powiadomienia e-mail!

Kliknij tutaj aby otrzymywać mailem informacje o Promocji dnia i nowościach w Księgarni eGospodarka.pl.


Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.