Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Handlowanie to graCiekawe podejście. Świetny przekaz! polecam wszystkim handlowcom. Sam nim jestem i wiele z tej lektury wyniosłem. Powiem tak: gdyby wszyscy sprzedawcy w naszym kraju przeczytali chociażby tylko tę książkę i zastosowali się do jej treści to każdy z nich przede wszystkim zacząłby więcej zarabiać a poza tym byłby lepiej postrzegany przez klientów i z wielu sytuacji wyszedłby obronną ręką. Polecam. Ludzie ! Czytajcie i uczcie się coraz lepszej sprzedaży zamiast narzekać lub stosować archaiczne patenty na jednorazowe 'kręcenie' klienta!!!!! Dzisiaj to nie wystarcza bo taka zabawa może się baaardzo szybko skończyć.... Czytać i stosować! Dziękuję autorom i wydawnictwu Onepress.

Ocena: 6 , Michał K., handlowiec

 

Jedna z najlepszych książek o sprzedaży z jakimi miałem styczność. Czytając widać, że jest pisana przez praktyków na podstawie ich własnych doświadczeń. Praktyczne podejście autorów powoduje, że choć minęło sporo czasu od jej napisania jest ona wciąż aktualna i godna polecenia zarówno dla nowych jak i doświadczonych handlowców.

Ocena: 6

 

Książka pokazuje polskie realia i nasza mentalność. Polecam jako obowiązkową lekturę, nawet "starym" handlowcom, a tym bardziej szkolonym wg. zachodnich metod i technik w dużych koncernach (odkryją, że oprócz planu sprzedaży i "ciśnienia" ważny jest tez klient, jako człowiek.)

Ocena: 6 , Marek Gosieniecki

 

Super publikacja, polecam każdemu kto chociaż trochę ma kontaktu z handlem, proste i zarazem świetne techniki w krótkim czasie sprawią, że staniesz się dobrym handlowcem, wystarczy tylko chcieć i pracować!

Ocena: 6 , Andrzej Wiśniewski

 

Naprawdę świetna książka, bardzo dobrze się czyta, jasny i prosty język, życiowe sytuacje. Pokazuje drugie dno transakcji. Uświadamia to, czego zazwyczaj człowiek sobie nie uświadamia.

Ocena: 6 , Krzysztof Dziekiewicz

 

Świetna, podpisuję się pod wszystkimi opiniami wcześniej (pozytywnymi). Lekko się czyta, dostaje do naszych realiów i nie uczy formułek ale skłania do myślenia i poszukiwania najlepszych rozwiązań w sobie. Uczy szacunku do Klienta i do siebie. Zdecydowanie polecam!

Ocena: 6

 

Świetna publikacja.

Ocena: 6

 

Rewelacyjna pozycja! Swoisty must-have każdego handlowca! Czytam ją już kolejny raz! Mimo, że książka liczy już sobie kilka lat to w dalszym ciągu pozostaje aktualna!

Ocena: 6 , Bartek

 

Rewelacyjna pozycja! Swoisty must-have każdego handlowca! Czytam ją już kolejny raz! Mimo, że książka liczy już sobie kilka lat to w dalszym ciągu pozostaje aktualna!

Ocena: 6 , Bartek

 

Znakomita książka! W trakcie czytania wpadały do mojej głowy olśniewające pomysły, które odrazu wdrożyłem w życie, z jakże fantastycznym skutkiem! Serdecznie polecam tę pozycje każdemu.

Ocena: 6 , Michał

 

Książka naprawdę wybitna. Dzięki autorom, którzy przybliżyli mi wiedzę zdobytą poprzez własne doświadczenie w polskich realiach zdobyłem coś, co dało mi więcej niż niejedna zagraniczna publikacja. Teraz już wiem, że coś, co działa w Stanach, nie zawsze zadziała u nas. Sto lat temu mieszkańcy USA w kraju o wolnym rynku zaczynali kształtować swój przedsiębiorczy i kreatywny sposób myślenia, tymczasem nasi rodacy zastanawiali się czym jest Polska i jak odzyskać niepodległość. Między nami a mieszkańcami krajów zachodnich jest wiele różnic. Jednakże jesteśmy tak samo dobrzy, tylko różni mentalnie i dopiero od 20 lat uczymy się handlować. Polecam serdecznie tę pozycję, a jeśli nie jesteś jeszcze przekonany, przeczytaj inne recenzje lub przeczytaj fragment i sam zdecyduj czy w pełni satysfakcjonuje i spełnia Twoje oczekiwania. Pozdrawiam :)

Ocena: 6 , Marcin Krzyżaniak

 

Polecam gorąco do przeczytania i do stosowania, lektura na jeden wieczór!

Ocena: 6 , Ewa

 

Jedna z najlepszych pozycji sprzedażowych na polskim rynku. Lektura obowiązkowa!

Ocena: 6

 

Dobra pozycja dla osób, które odpowiedzialne są za sprzedaż. Ukazuje sprzedaż/handel jako formę gry, a nie "siłowej" konfrontacji z klientem.

Ocena: 5

 

Bardzo dobra książka. Jeśli jesteś handlowcem lub w jakiejkolwiek formie masz kontakt z klientem to jest to obowiązkowa lektura.

Ocena: 5 , Krystian Januszewski

 

Treść O.K. na 6. Zastanawiam się czemu tyle książek wydaje się w tak eleganckiej technice? Ma ktoś chęć to niech kupuje pomysły introligatorsko-edytorskie. Mnie interesuje treść.

Ocena: 5

 

Jeden wieczór - mnóstwo informacji - a myślałem, że będę nad nią ślęczał. Polecam wszystkim nowym i nie tylko - w branży.

Ocena: 5 , Marcin

 

Dzięki tej książce znalazłem odpowiedzi na pytania: jak radzić sobie z trudnymi klientami, jak nie ulegać ich grom handlowym, jak profesjonalnie załatwiać reklamacje. Spodobało mi się to, że książka opisuje polskie realia i codzienne zagrywki naszych klientów, dzięki którym klienci jak najbardziej chcą osłabić sprzedawcę i wywrzeć na nim duży rabat.

Ocena: 5 , sprzedawca

 

Ocena: 5

 

Świetna książka, polecam wszystkim, którzy biorą udział w procesie sprzedażowym. Może z powodzenie służyć jak materiał szkoleniowy.

Ocena: 5

 

Świetna książka, kompendium wiedzy dla handlowców. Punktuje wiedza autorów z dziedziny psychologii, która poza znajomością merytoryczną produktów/branży jest najważniejsza w pracy handlowca. Jakość wydania też bardzo dobra. Jedyną wadą tej książki, jest średniej jakości materiał AV na płycie CD - aktorzy wyglądają tak jakby czas zatrzymał się w 1995 roku. Ponadto scenki są bardzo sztuczne, a przedstawione sytuacje nader wyolbrzymione.

Ocena: 5 , Andrzej

 

Doskonała książka i gwarantuję, że będziecie do niej wracać. Już od 10 lat w mojej biblioteczce i w pracy handlowca nie raz do niej wracałem by zawsze znaleźć coś nowego. A to, że od tylu lat nadal w sprzedaży jedynie potwierdza jej wartość merytoryczną. Serdeczne pozdrowienia

Ocena: 5

 

Znalazłam tu parę prawd, które warto wypisać i mieć przed oczami. Szczerze polecam wszystkim handlującym!

Ocena: 5

 

Ocena: 5 , Anna Krzyż

 

Polecam szczerze. To pierwsza pozycja tego typu, która wniosła coś do mojej pracy handlowca. Polecam wszystkim

Ocena: 5 , Bartosz Koczorowski

 

Książka jest napisana bardzo ciekawie. Pracę handlowca rozpocząłem niedawno i obecnie nie dysponuję wolnym czasem. Z tego powodu zaplanowałem jej przeczytanie na kilka wieczorów. Jak się okazało, Wasza książka jest tak wciągająca, że przeczytałem ją w ciągu jednego wieczoru. Gorąco polecam ją osobom zarówno rozpoczynającym pracę w zawodzie handlowca, jak i osobom z dość dużym stażem. Życzę Wam abyście wszystkie Wasze książki utrzymali na najwyższym poziomie, jak ta. PS: Szkoda, że teoria to jedno, a praktyka...

Ocena: 5 , Adam Machocki

 

Po tylu pozytywnych opiniach spodziewałem się czegoś więcej. mniej więcej do 4/5 objętości książki liczyłem na coś, co rzeczywiście pokaże mi co zrobić, gdy się "wścieknę". Bezskutecznie. Przedstawienie wszystkich GURU, to trochę takie wychwalanie pod niebiosa tych, którzy już wszędzie wychwaleni byli - nic nowego, tzw oczywista oczywistość.

Ocena: 3

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.