Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Coach Mentor ConsultPublikację kupiłem ze względu na mnogość technik w niej pokazanych. Dla mnie jest to typowe narzędzie pracy, nie pozycja rozrywkowa. Dla poszukujących wielu przykładów, które dostosować można do własnych potrzeb i wymagań.

Ocena: 6 , Henryk Nowak

 

Jeśli nie przekonuje was okładka, to może osoba autora. Jeśli nie jego osiągnięcia trenerskie, to może siła charakteru - facet zszedł na wadze 30 kilogramów w 7 miesięcy, a każdy smakosz wie, że dieta to nie taka łatwa sprawa jak się powszechnie wydaje.

Ocena: 6 , Adam

 

merytorycznie bardzo dobra książka.

Ocena: 6

 

Tematyka psychologii interdyscyplinarnej korzysta jak sama nazwa wskazuje z wielu kategorii tematycznych. Im więcej źródeł wiedzy, tym szersze możliwości ich wykorzystania w praktyce., dlatego warto czytać artykuły i pozycje zwarte autora.

Ocena: 6 , Janka

 

Mateusz Grzesiak to znana osoba, którą często można zobaczyć w telewizji. Ekspert od coachingu, trener z wieloletnim dorobkiem i pisarz. To już chyba 10 książka, a może i jeszcze kolejna, wszystkie stają się bestsellerami.

Ocena: 6 , Kuba

 

Słyszy się czasami twierdzenia, że mentoring czy zajęcia motywacyjne to pseudonauka, ale czy lepiej słuchać biznesmenów i mieć efekty, czy czytających z kartki teoretyków na studiach, bo tak często niestety jeszcze bywa na niektórych uczelniach. Wybierzcie sami.

Ocena: 6 , Marek Kowalski

 

Pomagać innym, a jednocześnie zmieniać świat czyż to nie wspaniała idea leżąca u podstaw wszelkich filozofii i religii. Jedni bogacą się na niedoli i ludzkiej krzywdzie, inni na wspieraniu i wychodzeniu naprzeciw zapotrzebowaniu, jak autor.

Ocena: 6 , Julia

 

W życiu bym się nie domyśliła, że aż tyle narzędzi funkcjonuje na rynku. Wiele z nich jest skrótowo opisanych, bo książka byłaby zbyt długa do czytania, a tak wiemy o co chodzi w danym narzędziu i jaj je wykorzystać, a po szczegóły do internetu. Pozwala zaoszczędzić wiele czasu.

Ocena: 6 , PiotrowskaM

 

Wizjoner, który nie lubi spać, a ciągle się uczy - tacy ludzie bywają niebezpieczni, ale mogą być też gwarantem stabilności. Na pewno są liderami i prowadzą tłumy, także za pośrednictwem słowa pisanego. Autor chce, abyśmy byli pomagaczami, to szczytne i prawe!

Ocena: 6 , Norbert

 

Pomaga znaleźć czas, bo brakuje go wszystkim, a to za sprawą ról, które pełnimy w życiu codziennym. Autor umiejętnie połączył karierę z życiem prywatnym, bo jak widać na jego stronie ciągle jeszcze jest w związku pomimo tempa życia. Skoro taki zapracowany sobie radzi, to i mnie pomoże.

Ocena: 6 , Zapracowana

 

Dodatnio wpływa na skuteczność przekazu naszych myśli i intencji, ponieważ słowa i wiedza to nie wszystko, ważny jest odbiór i głębia jaka pojawia się między publiką a mówcą. Jemu to się udaje, trenując z książką i praktykując z ludźmi też daję radę.

Ocena: 6 , Karol

 

Uczy, jak skutecznie pracować nad więziami międzyludzkimi, jak zacieśniać relacje, jak pokonać bariery społeczno - kulturowe. Nauka argumentacji, komunikacji, a co się z tym wiąże, również aktywnego słuchania!

Ocena: 6 , Kamil

 

W życiu najważniejsze są umiejętności miękkie, ponieważ pracujemy przy użyciu narzędzi, ale pracujemy z ludźmi i dla ludzi! Autor też prezentuje narzędzia, ale właśnie służące do nawiązania relacji z klientami, czyli te najważniejsze w pracy, kiedy nie zamykasz się sam w biurze.

Ocena: 6 , Darek

 

Książka zachęca do zmiany, ponieważ szkoda naszego cennego czasu, bo tylko on mija nieubłaganie i na chwilę obecną nie potrafimy jeszcze go zatrzymać. Pomaga poczuć w nas samorealizację, dodaje chęci do działania.

Ocena: 6 , Grzegorz

 

Inteligentnie wykorzystana książka może pozytywnie wpłynąć na naszą kondycję finansową oraz stabilność emocjonalną. Kiedy pracuję kreatywnie, jestem aktywna oraz efektywna to od razu poprawia mi się samopoczucie.

Ocena: 6 , Paulina

 

Autor szkoli pracowników na całym świecie, pracuje w 6 językach, publikuje również międzynarodowo. Dla mnie to wzór do naśladowania i dlatego właśnie kupuję jego książki. Oto kolejna z nich i też ją polecam.

Ocena: 6 , Damian_P

 

Autor zdradza tajniki swojej pracy. Uczy, że „pomagacz” pracuje na dwóch płaszczyznach: operacyjnej (świat materialny) oraz strategicznej (pomysły). Podaje szereg bezpośrednich pytań, które zadaje klientowi oraz przykładowe odpowiedzi, jakie słyszy od ludzi.

Ocena: 6 , Ala Rotka

 

Książka biznesmena, ale również uczonego i badacza, który współpracuje ze szkolnictwem wyższym. Osoby na pewno spełnionej zawodowo, która zdradza nam swoje tajniki pracy z ludźmi i osiągania korzyści. Wiedza, czyli książka - kluczem do sukcesu.

Ocena: 6 , Renata

 

Jestem wdzięczna autorowi, bo pomógł mi kiedy byłam w dołku. Książka dla wszystkich, którzy także pragną być użyteczni i wnieść coś do społeczeństwa. Wartościowa i pokazujące metody. Bardzo dobra!

Ocena: 6 , Asia

 

Ćwiczenia z książką poprawiły moją koncentrację i sprawiły, że mam więcej energii, odbieram tez świat bardziej pozytywnie, nawet kiedy coś się nie udaje, bo przecież nie zawsze jest ok. Jest to wartościowa pozycja wydawnicza.

Ocena: 6 , Anna Kozłowska

 

Książka prezentuje narzędzia, które warto wykorzystać z pracą z ludźmi - pacjentami, słuchaczami, czy uczestnikami warsztatów. Autor opisał ich bardzo wiele, można dopasować je zarówno pod konkretną grupę uczestników, jak i prowadzącego zajęcia.

Ocena: 6 , Michał

 

Książka tak naprawdę o niczym. Bezwartościowa pozycja. Absolutnie nie polecam!

Ocena: 1

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.