Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Dotacje z Unii EuropejskiejPolecam książkę! Ja znalazłem w niej nurtujące mnie zagadnienia. Dosłownie wszystko od A do Z o dotacjach z UE.

Ocena: 6 , Adam

 

Dobra - tyle, że nieaktualna...

Ocena: 4

 

Książka w swojej istocie dobra merytorycznie. Natomiast należy mieć świadomość o nie aktualności niektórych danych z uwagi na zmiany legislacyjne oraz wytycznych krajowych do każdego projektu dofinansowanego z UE. Na dzień dzisiejszy trudno jest mówić o encyklopedii wiedzy teoretycznej jak również w jednej książce połączenie tego z warsztatami, ćwiczeniami. Taka sytuacja byłaby wtedy kiedy nie podlegają zmianą dokumenty programowe - merytorycznie. Zawsze zostają strony WWW.

Ocena: 4 , Dominik Zajk

 

Hmm... Od czego zacząć? Przede wszystkim w związku ze zmianą wytycznych do Działania SPO WKP zmieniły się nieco (może nawet nieco bardzo) zasady sporządzania wniosku o wsparcie oraz lista wymaganych załączników. Dokumenty programowe szczegółowo określają zasady sporządzania wniosku (instrukcja wypełniania wniosku o wsparcie), więc nie było potrzeby skupiania się na tym w książce. Znacznie trudniej jest wypełnić biznes plan. W książce został jednak zaprezentowany jedynie pusty formularz biznes planu. Szkoda. Zwłaszcza, że wiele błędów podczas sporządzania dokumentów aplikacyjnych dotyczy niespójności między wnioskiem i biznesplanem.

Ocena: 3 , Anna Rąplewicz

 

Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 

Znajdź firmę

Słowa kluczowe:
(np. firma, produkt)


Lokalizacja:
(np. wojewódz., miasto)

 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.