Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Droga Toyoty do Lean Leadership. Osiągniecie i utrzymanie doskonałości dzięki kształtowaniu przywódców


Droga Toyoty do Lean Leadership. Osiągniecie i utrzymanie doskonałości dzięki kształtowaniu przywódców

Autor: Liker Jeffrey K., Convis Gary L.
Tłumaczenie: Gasper Dorota
ISBN: 978-8-3808-7108-3
Format: HA, stron: 496
Oprawa: miękka
Data wydania: 0000-00-00

Koszty wysyłki

Cena książki: 51.35 59.9

Oszczędzasz: 8.55 zł (14.273789649416%)


Nakład wyczerpany


 
 

 

TOYOTA. Nazwa tożsama z wielkością – światowej klasy samochody i myślenie zmieniające reguły gry w biznesie. Toyota ponosi ogromne nakłady inwestycyjne, aby uważnie wyselekcjonować, a następnie wykształcić przywódców, którzy wpiszą się w jej unikalną filozofię i kulturę.

Jak wyjaśniają autor Drogi Toyoty, Jeffery Liker, oraz były dyrektor Toyoty, Gary Convis, dzięki takiemu podejściu do przewodzenia firmą, uznany producent samochodów rozbudził potrzebę dążenia do doskonałości na każdym poziomie organizacji.

To pozwala na:

• stały wzrost: Toyota zwiększa rentowność nieprzerwanie od 58 lat – zwolniła tempo jedynie w obliczu światowej recesji, kryzysu wadliwych samochodów i najtragiczniejszego trzęsienia ziemi, które nawiedziło Japonię;

• niewyczerpaną pomysłowość: podejście Toyoty do innowacyjnego myślenia i rozwiązywania problemów przynosi rezultaty w postaci czołowych miejsc w rankingach i rzeszy niezwykle zadowolonych klientów, a jednocześnie pozwala firmie na zregenerowanie sił po trzech kryzysach, które ją dotknęły w krótkich odstępach czasu

• zbudowanie silnej marki i szacunku: reputacja Toyoty miała kluczowe znaczenie dla zdolności firmy do przetrwania kryzysu wadliwych samochodów – burzy medialnej z roku 2010.

JEFFREY K. LIKER jest autorem popularnych książek z serii Droga Toyoty, uznanym specjalistą badającym procesy i kulturę Toyoty. Jest profesorem inżynierii przemysłowej i operacyjnej na Uniwersytecie Michigan oraz szkoleniowcem i konsultantem w fi rmie Liker Lean Advisors. Mieszka w Ann Arbor, w stanie Michigan.

GARY L. CONVIS jest byłym prezesem i dyrektorem zarządzającym, a obecnie konsultantem Dana Holding Corporation, dostawcy części dla światowego przemysłu motoryzacyjnego, jak również przemysłu wydobywczego,branży rolniczej i budowlanej. Był pierwszym dyrektorem zarządzającym fabryki NUMMI, a potem pierwszym amerykańskim prezesem fabryki Toyoty poza granicami Japonii. Następnie awansował na wiceprezesa i dyrektora zarządzającego Toyoty. Gary mieszka z żoną Deborah w Santa Barbara, w stanie Kalifornia.
 

BEZPŁATNE powiadomienia e-mail!

Kliknij tutaj aby otrzymywać mailem informacje o Promocji dnia i nowościach w Księgarni eGospodarka.pl.


Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.