Książki

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter.

 
Dziennik eGospodarka.pl
Analizator
Tydzień w gospodarce
txt html
 


E-booki w prezencie!
więcej informacji »

Książki

POLECAMY

 
 

Biznes-Rower czyli jak stworzyć działający i praktycznie niezniszczalny mechanizm własnego biznesu w MLM


Biznes-Rower czyli jak stworzyć działający i praktycznie niezniszczalny mechanizm własnego biznesu w MLM

Autor: Natalia i Paweł Samarec
ISBN: 978-83-7853-490-7
Format: HA, stron: 0
Oprawa:
Data wydania: 2018-08-16

Koszty wysyłki

Cena książki: 34.50 zł


 
 

 

Audiobook „Biznes Rower, czyli jak stworzyć działający i praktycznie niezniszczalny mechanizm własnego biznesu w MLM” - to pierwsze nagranie z autorskiego cyklu szkoleń, który opracował znany lider branży network marketingu z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży, Paweł Samarec.

W tym audiobooku przedstawiona została całościowa strategia tworzenia własnego systemu biznesowego w branży MLM, zaczynając od początku wypracowania poszczególnych elementów systemu, aż do stabilnego rozwoju samodzielnych zespołów partnerskich. Działania w marketingu sieciowym zostały przybliżone na tyle, by, świadomie realizując poszczególne kroki, każdy mógł zbudować biznes swoich marzeń. 

Zrozumienie całościowej koncepcji tworzenia i funkcjonowania tego rodzaju biznesu oraz nakreślenie własnej roli w tym procesie pozwoli szybko wystartować, zachęcając innych, by dołączyli do zespołu a najważneijsze, odczuć realne rezultaty swoich działań.

Dla kogo ten audiobook?

Wskazówki zawarte w tym nagraniu są przedstawione w taki sposób, by mogły je wykorzystać trzy kategorii ludzi, działających w Marketingu Sieciowym:

I.    Dla zupełnie początkujących networkerów model „Biznes Rower” będzie dokładną wizją strategii i sposobu budowania własnego biznesu w MLM. Szczegółowym poradnikiem o tym, jakie kroki postawić na początku i do czego powinny one doprowadzić.
Działania, według omówionych w audiobooku wskazówek, pomogą uniknąć często występującej frustracji, związanej z brakiem wyników na pierwszym etapie. 

II.   Dla osób, które już jakiś czas działają w marketingu sieciowym, dana koncepcja pomoże przeanalizować skuteczność swoichch działań oraz wzmocnić słabe punkty, hamujące rozwój biznesu.

III.  Natomiast Liderzy MLM, już posiadający duże struktury marketingowe, mogą wykorzystać „Biznes Rower” w trzech kierunkach.

Pierwszy – to analiza produktywności własnego systemu budowania sieci konsumenckiej oraz dystrybutorskiej.

Drugi – to praca ze strukturą, gdzie koniecznym jest stosowanie odpowiednich narzędzi, pomagających zarówno w zarządzaniu zespołem partnerów jak i ułatwiających codzienną pracę z ludźmi. Analizując razem ze swoim nowicjuszem poszczególne komponenty systemu, lider bez problemu odnajdzie brakujące lub wadliwe ogniwo w jego codziennych działaniach, by ułatwić mu realizację założonych celów. 

Trzeci kierunek, w którym będzie pomocny ten audiobook, to szkolenie własnej struktury.  Dzięki niemu Lider nigdy nie będzie mieć problemów zarówno z wyborem tematów jak i całą merytoryka wybranych zagadnień, by uczyć i motywować własny zespół.

O autorze.

Natalia Samarec - biznes trener, autor audiobooków oraz licznych szkoleń i treningów, aktywnie działający Team-Lider marketingu sieciowego.  Absolwentka „Szkoły Profesjonalnego Coachingu”, Szkoły trenów zarządzania „Matrik”, rocznego autorskiego kursu T. Harva Eckera „Quantum Leap – Millionaire Mind Intensive” z Certyfikatem „Train the Trainer”.

W branży MLM działa razem z mężem Pawłem Samarcem od ponad 20 lat, gdzie zbudowali wielotysięczne struktury w Polsce oraz kilku innych krajach Europy i na świecie.  

Jest współtwórcą portalu szkoleniowego www.MentorMLM.biz gdzie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.  

Korzystając z jej autorskiego systemu szkoleniowego zdobędziesz nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również rozwiniesz praktyczne umiejętności w takich obszarach jak: sprzedaż, budowanie dochodowego biznesu, relacje międzyludzkie, tworzenie perfekcyjnego zespołu, rozwój osobisty i innych. Wiedza uzyskana z tych szkoleń z pewnością pomoże Ci dostrzec nowe ścieżki rozwoju i otworzy przed Tobą szerokie horyzonty.

Nauczysz się skutecznie budować biznes MLM, tworząc własny wizerunek eksperta w branży oraz przyciągając kluczowych ludzi do swojego zespołu.

www.MentorMLM.biz

BEZPŁATNE powiadomienia e-mail!

Kliknij tutaj aby otrzymywać mailem informacje o Promocji dnia i nowościach w Księgarni eGospodarka.pl.


Twoje narzędzia

Zakupy i usługi

Oferty pracy

Podaj szczegóły pracy jakiej szukasz (zawód, miasto, stanowisko, itp.) lub wybierz branżę.

 
 

Znajdź firmę

Słowa kluczowe:
(np. firma, produkt)


Lokalizacja:
(np. wojewódz., miasto)

 
O serwisie . Dla prasy . Regulamin . Polityka prywatności . Reklama . Kontakt . Uwagi i błędy
Na skróty: Oferty pracy Kodeks pracy Kredyty i lokaty Wskaźniki i stawki Wzory dokumentów Kalkulatory Tematy Usenet

Copyright © Kasat Sp. z o.o.